Komende activiteiten

Openingsuren publiek

DagVanTot
Maandag12.00 uur
15.30 uur
17.30 uur
19.00 uur
12.50 uur (enkel abonnement)
17.30 uur
19.00 uur (enkel instructie- en peuterbad)
21.00 uur
Dinsdag7.00 uur
12.00 uur
15.30 uur
17.30 uur
19.00 uur
8.30 uur (enkel met abonnement)
12.50 uur (enkel abonnement)
17.30 uur
19.00 uur (enkel instructie- en peuterbad)
20.00 uur
Woensdag7.00 uur
13.00 uur
17.30 uur
19.00 uur
8.30 uur (enkel met abonnement)
15.30 uur
19.00 uur (enkel instructie- en peuterbad)
21.00 uur
Donderdag18.30 uur
19.10 uur
19.10 uur (enkel half 25 meterbad, instructie- en peuterbad)
21.00 uur
Vrijdag7.00 uur
12.00 uur
15.30 uur
16.30 uur
17.30 uur
19.00 uur
8.30 uur (enkel met abonnement)
12.50 uur (enkel met abonnement)
16.30 uur (enkel senioren in 25 meterbad)
17.30 uur
19.00 uur (enkel instructie- en peuterbad)
21.00 uur
Zaterdag13.00 uur18.00 uur

Gesloten op zon- en feestdagen.

Openingsuren herfstvakantie

Dinsdag 3 t.e.m. zaterdag 7 november 2026

DagVanTot
Dinsdag13.00 uur21.00 uur
Woensdag13.00 uur21.00 uur
Donderdag13.00 uur21.00 uur
Vrijdag13.00 uur
15.30 uur
16.30 uur
15.30 uur
16.30 uur (enkel senioren in 25 meterbad)
21.00 uur
Zaterdag13.00 uur18.00 uur
  • Tijdens de vakantie is er geen ochtend- en middagzwemmen.
  • Tijdens de vakantie wordt er 1 baan voorzien voor AZV tussen 18.00 uur en 21.00 uur (niet op vrijdag).

Pretbaden

  • Elke dag pretbad tussen 14.00 uur en 16.00 uur in het 25 meterbad, instructie- en peuterbad.
  • Vrijdag pretbad tussen 19.00 uur en 21.00 uur.

Extra banenzwemmen

  • Er worden elke dag 2 extra banen voorzien van 16.00 uur tot 18.00 uur (niet op vrijdag).

Extra zwemactiviteiten

Publiek ochtendzwemmen

Dinsdag, woensdag en vrijdag 
7.00 uur - 8.30 uur
enkel met abonnement, telkens 4 banen (niet tijdens de vakantieperiode)

Publiek middagzwemmen

Maandag, dinsdag en vrijdag 
12.00 uur - 12.50 uur
enkel met abonnement, telkens 2 banen (niet tijdens de vakantieperiode)

Baantjeszwemmen

niet tijdens de vakantieperiode

Maandag 
16.30 uur - 17.30 uur (2 banen)
19.00 uur - 20.00 uur (1 baan)
20.00 uur - 21.00 uur (2 banen)

Dinsdag 
16.30 uur - 17.30 uur (2 banen)
19.00 uur - 20.00 uur (1 baan)

Woensdag 
19.00 uur - 20.00 uur (1 baan)
20.00 uur - 21.00 uur (2 banen)

Donderdag
19.00 uur - 20.00 uur (1 baan)
20.00 uur - 21.00 uur (2 banen)

Zaterdag 
16.00 uur - 17.00 uur (2 banen)
17.00 uur - 18.00 uur (4 banen)

Pretbad

Woensdag
14.00 uur - 15.00 uur

Vrijdag
19.00 uur - 21.00 uur

Zaterdag
14.00 uur - 15.00 uur

Vanaf vrijdag 19 april 2024 kunnen kinderen stempels verzamelen met het pretbad van 19.00 uur tot 21.00 uur (uitgezonderd het discozwemmen). Kom tijdens het pretbad op vrijdagavond zwemmen, verzamel stempels en ruil een volle kaart om voor een lekkere snack!

Zeemeerminzwemmen

Elke zaterdag van 15.00 uur tot 16.00 uur (niet tijdens de vakantieperiode)

Discozwemmen

Elke laatste vrijdag voor een schoolvakantie
19.00 uur - 21.00 uur

Zwemlessen

De zwemlessen worden georganiseerd door SportFocus.
Voor meer informatie kan je terecht op www.sportfocus.be.

Zwemlessen gezinsbonden

Gezinsbond Arendonk
Maandag 18.00 uur - 19.00 uur

Gezinsbond Retie
Woensdag 18.00 uur - 19.00 uur

Meer info via www.gezinsbond.be.

Zwemclub AZV

  • zwemschool
  • competitie
  • veteranen en masters

Meer info vind je op www.azv-arendonk.be.